Combinatietoestel
SKUBBP.410.6G
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie4 torens
ProductlijnBasic Play
€ 15.776
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,4 x 3,9 x 2,5 m |
| Valzone | 7,2 x 6,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
