7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 31.738
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,4 x 7,0 x 3,1 m |
| Valzone | 10,4 x 9,6 m |
| Obstakelvrije zone | 10,4 x 10,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
