3 varianten
op basis van materiaal
Wagon
€ 1.099
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,2 x 0,7 x 0,9 m |
| Valzone | 4,2 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
