3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.681
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,7 x 1,2 x 2,4 m |
| Valzone | 5,6 x 4,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
