4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.417
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,1 x 2,1 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,7 x 0,7 m |
|---|
