Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Loungen, Zitten |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,8 x 1,6 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Loungen, Zitten |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,8 x 1,6 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |