T-Schommel RAL3020 2 pz
€ 4.835
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,4 x 2,3 m |
| Valzone | 6,5 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.835
| Leeftijd | 1 - 4 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,4 x 2,3 m |
| Valzone | 6,5 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |