Dubbele schommel nijntje
€ 3.903
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,5 x 2,3 m |
| Valzone | 6,3 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 0,1 x 0,1 m |
