Speelhuis boerenschuur
€ 15.075
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 4,4 x 2,3 x 3,3 m |
| Valzone | 7,2 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
