6 varianten
Steltenpad Talud (1.20m)
€ 2.623
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 5,3 x 3,2 x 3,2 m |
| Valzone | 4,8 x 9,4 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 9,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
