2 varianten
Balansbalk solo L1.90
€ 324
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,2 x 0,3 m |
| Valzone | 5,1 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
