Balansbalk trio
€ 733
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,1 x 2,1 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 733
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,1 x 2,1 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |