Schoolbord met dakje
€ 1.842
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 1,2 x 0,6 x 1,8 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 1 x 0,6 m |
