Trackride
€ 11.599
Toestelinformatie
| Leeftijd | 8 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Kabelbaan |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,4 x 1,3 x 3,0 m |
| Valzone | 10,6 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 10,6 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,3 x 1,36 m |
|---|
