Slingertoestel zonder talud
€ 1.846
Toestelinformatie
| Leeftijd | 8 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Slingeren |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,6 x 3,8 m |
| Valzone | Ø 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
