6 varianten
Stapstam Ø14-16cm H0.4
€ 88
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 0,4 m |
| Valzone | Ø 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 18 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 1,1 m |
