Klimpaal 1,8 meter
€ 724
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 1,8 m |
| Valzone | Ø 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 724
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 0,2 x 0,2 x 1,8 m |
| Valzone | Ø 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |