3 varianten
op basis van materiaal
Klimpaal 3 meter
€ 1.067
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 2,5 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 3,0 m |
| Valzone | 4,5 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
