Nettunnel L.4.1
€ 8.228
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,1 x 2,0 x 1,5 m |
| Valzone | 6,9 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 100 kg |
| Grootste onderdeel | 2.5 x 0.5 x 0.5 m |
