Combinatietoestel Samenspel
€ 69.360
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Kruipen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 17,1 x 11,9 x 3,7 m |
| Valzone | 16,3 x 11,1 m |
| Obstakelvrije zone | 20,3 x 14,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 321 kg |
| Grootste onderdeel | 1,9 x 2,2 x 4,4 m |
