Speelschip Hanze
€ 25.465
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,6 m |
| Afmetingen | 8,1 x 3,2 x 4,2 m |
| Valzone | 10,8 x 7,1 m |
| Obstakelvrije zone | 11,3 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
