Speelschip stuurhut
€ 9.883
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,6 x 3,1 x 3,7 m |
| Valzone | 6,6 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 680 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 2,0 x 4,4 m |
