Evenwichtstoestel
€ 1.559
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 4,4 x 1,8 x 2,9 m |
| Valzone | 7,9 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.559
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 4,4 x 1,8 x 2,9 m |
| Valzone | 7,9 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |