Wiebelbrug 4m
€ 4.084
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 4,4 x 1,7 x 1,8 m |
| Valzone | 7,3 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.084
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 4,4 x 1,7 x 1,8 m |
| Valzone | 7,3 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |