Enterrek
€ 2.556
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Fitnessen, Slingeren |
| Valhoogte | 2,1 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,2 x 2,3 m |
| Valzone | 4,4 x 6,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
