Balanceerparcours
€ 7.523
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 9,1 x 6,0 x 2,4 m |
| Valzone | 10,3 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 12,0 x 9,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
