Balanceerparcours
€ 13.042
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 26,9 x 2,1 x 3,5 m |
| Valzone | 14,9 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 30,4 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 0,2 x 0,2 m |
