Balanceerparcours
€ 4.820
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,3 x 4,1 x 2,4 m |
| Valzone | 8,2 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 150 kg |
| Grootste onderdeel | 3.0 x 0.2 x 0.2 m |
