Combinatietoestel Boomklever
€ 11.498
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,8 x 3,7 x 3,7 m |
| Valzone | 7,3 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 81 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,2 x 0,2 m |
