4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Albatros
€ 6.995
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,1 x 2,2 x 2,6 m |
| Valzone | 6,0 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 31 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,3 x 0,2 x 0,2 m |
