Torentje 0.6m
€ 3.519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,5 x 1,4 x 1,5 m |
| Valzone | 5,0 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 2,0 x 0,2 x 0,2 m |
