Speeltorentje Kievit
€ 4.031
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,4 x 1,6 x 1,5 m |
| Valzone | 2,5 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 2,2 x 0,2 x 0,2 m |
