Speelhuis Sierra
€ 6.714
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 2,3 x 2,3 m |
| Valzone | 2,8 x 2,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 230 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 2,5 x 2,0 m |
