7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 12.457
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,1 x 3,8 x 3,7 m |
| Valzone | 7,1 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 370 kg |
| Grootste onderdeel | 4,1 x 2,3 x 1,7 m |
