Zandtoestel Bondi Beach
€ 6.481
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,8 x 2,0 x 2,5 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 0,85 x 1,0 m |
