5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Fazant
€ 15.422
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,3 x 3,6 x 4,1 m |
| Valzone | 10,3 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 10,6x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
