2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel IJsvogel
€ 30.873
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand, Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 10,2 x 5,5 x 3,1 m |
| Valzone | 12,7 x 9,1 m |
| Obstakelvrije zone | 13,2 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 3,8 x 1,0 x 0,5 m |
