7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 42.556
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 12,2 x 8,2 x 4,1 m |
| Valzone | 14,5 x 11,0 m |
| Obstakelvrije zone | 15,0 x 11,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 520 kg |
| Grootste onderdeel | 4,7 x 2,1 x 1,6 m |
