2 varianten
op basis van materiaal
Kruipbuis L3.0 met hek
€ 4.726
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Kruipen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,8 x 0,8 m |
| Valzone | 6 x 3 m |
| Obstakelvrije zone | 6 x 3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
