Klimroute Komodo
€ 6.258
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Glijden, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,6 x 2,7 m |
| Valzone | 8,0 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 107,5 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,0 x 0,4 m |
