Speelhuis Biesbosch
€ 6.660
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Speelhuis, Zandspel, Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,3 x 1,5 x 2,1 m |
| Valzone | 5,3 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 44,4 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 1,2 x 1,9 x 0,2 m |
