2 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Mai Chau
€ 13.413
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 |
| Afmetingen | 4,9 x 4,1 x 3,3 m |
| Valzone | 7,4 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 62 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,5 x 0,2 m |
