4 varianten
op basis van materiaal
Watercombinatie St. Lucia LWA
€ 7.750
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 5,1 x 1,6 x 1,4 m |
| Valzone | 5,8 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 4,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,2 x 0,2 m |
|---|
