Watercombinatie
€ 12.241
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 5,8 x 3,0 x 2,3 m |
| Valzone | 8,5 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 93 kg |
| Grootste onderdeel | 2.5 x 0.2 x 0.2 m |
