Buikspiertoestel
€ 1.171
Toestelinformatie
| Leeftijd | 14+ - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Fitnessen |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 2,0 x 1,9 x 0,5 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 2,5 x 2,4 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 39 kg |
| Grootste onderdeel | 2.0 x 0.3 x 1.3 m |