2 varianten
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 17.122
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,9 x 3,8 m |
| Valzone | 6,1 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
