Zeshoekschommel
€ 7.950
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,0 x 6,9 x 2,8 m |
| Valzone | 11,4 x 12,2 m |
| Obstakelvrije zone | 12,3 x 13,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
