2 varianten
op basis van materiaal
Kanon
€ 4.480
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel |
| Valhoogte | 0,8 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,8 x 0,8 m |
| Valzone | 5,5 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
