Speelhuis Elzas
€ 5.587
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Rollenspel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 2,1 x 1,8 x 1,9 m |
| Valzone | 5,7 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
