Combinatietoestel
€ 10.924
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,0 x 2,7 x 2,2 m |
| Valzone | 7,9 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 1,3 x 0,5 m |
